Reporter Turk – Güncel Haberler – Son Dakika Haberler

Matrix Revolutions konusu ne? Matrix Revolutions oyuncuları kimler?

Örnek Resim
Matrix Revolutions konusu ne? Matrix Revolutions oyuncuları kimler?
0 views
31 Ağustos 2020 - 16:46
Örnek Resim

The Matrix serisinin üçüncü filmi olan Matrix Revolutions, Zion’a yapılan ve tarihin en büyük makine saldırısı olan bir istilayı konu alıyor. Peki Matrix Revolutions konusu ne, oyuncuları kimler?

Matrix Revolutions filminde Neo, kaynağa giderek Mimar’ın ağzından Matrix ile ilgili tüm gerçekleri öğrendikten sonra seçimini diğer seçilmişlerden farklı olarak yapar ve döngü bozulur.

MATRİX REVOLUTİONS KONUSU NE?

Makineler Zion’a ulaşmak için kazmaktadırlar. Ajan Smith ise kendi bağımsızlığını ilan ederek hem insanları hem de makineleri karşısına almıştır. Neo’nun tek düşmanı insanlığın sonunu hazırlayan makineler değildir. Ajan Smith, her iki tarafı da tehdit etmektedir. Ancak bir sorun vardır. Neo, araf adındaki bir yerde hapsolmuş durumdadır. Öncelikle buradan kurtulmalı, sonra da herkesin kendisinden beklediği üzere önemli biri olduğunu tüm dünyaya göstermelidir.

MATRİX REVOLUTİONS OYUNCULARI KİMLER?

Neo – Keanu Reeves
Morpheus – Laurence Fishburne
Trinity Carrie-Anne Moss
Ajan Smith – Hugo Weaving
Kahin – Mary Alice
Persephone – Monica Bellucci
Seraph – Collin Chou
Niobe – Jada Pinkett Smith
Merovingian – Lambert Wilson
Mimar – Helmut Bakaitis

Örnek Resim
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. ReporterTürk CopyRight 2020